O NAS

Nasza działalność w dziedzinie sortowników rozpoczęła się w 2018 roku kiedy to zakupiliśmy sortownik optyczny w celu lokalnego świadczenia usług sortowania. Z biegiem czasu dobre opinie o jakości sortowania zaczęły docierać do coraz większej ilości osób, co przyniosło nam pierwsze zamówienia na urządzenia. Od początku naszej działalności do chwili obecnej naszym priorytetem jest utrzymanie relacji z klientem oraz jakości naszych usług na najwyższym poziomie. 

Oferowane przez nas urządzenia są produkowane przez jednego z najlepszych producentów w tej dziedzinie: Anhui Zhongke Optic-Electronic Color Sorter Machinery Co., Ltd który jest właścicielem marki sortowników optycznych AMD. Jako firma BeanPol sami na co dzień używamy sortowników optycznych tej marki i wiemy jak ważne jest dla użytkowników optymalizowanie produkcji aby udało się jak najwięcej uzyskać z każdego materiału, co jest możliwe dzięki dystrybuowanym przez nas urządzeniom. Dzięki dużemu zaufaniu wśród klientów mieliśmy okazję sortować bardzo różnorodne materiały które na chwilę obecną pozwoliły nam wypracować bardzo duże doświadczenie w zakresie regulacji i ustawiania urządzenia. 

Wszyscy nasi klienci nieprzerwanie cieszą się stabilnością, żywotnością oraz jakością urządzeń. Aby wyjść naprzeciw potrzeb naszym klientom którzy potrzebują często urządzeń natychmiast, w 2021 roku rozpoczęliśmy budowę nowego magazynu wraz z centrum serwisowym oraz pomieszczeniem testowym. Osoba odpowiedzialna za dział serwisu regularnie podróżuje na szkolenia do fabryki aby stale dotrzymywać kroku nowym rozwiązaniom wprowadzonym w urządzeniu.